Suplementy firmy Olimp

Na rynku jest wiele firm, które produkują suplementy dla sportowców. Jedna z bardziej znanych i cenionych to firma Olimp. W ofercie Olimpu można znaleźć duży wybór hydrolizatów białka, które stymulują wzrost masy mięśniowej.

Dla kogo są przeznaczone odżywki białkowe

Tego typu suplementy są dedykowane sportowcom zawodowym i osobom zajmującym się sportami siłowymi i wytrzymałościowymi. Ich działanie jest nakierowane na przeciwdziałanie procesom katabolicznych. Są to przeważnie koncentraty białek serwatkowych, posiadające najwyższą wartość odżywcza i działanie anaboliczne. Spośród dostępnych odżywek białkowych firmy Olimp, warto zainteresować się odżywką Olimp whey protein complex 2270g.

Dlaczego Olimp whey protein complex 2270g

Ta odżywka zawiera kompozycję białek zaprojektowaną przez firmę Olimp. Jest to koncentrat białka serwatkowego, do którego dodano aminokwasy rozgałęzione z grupy BCAA. Taki skład ma za zadanie lepszą regenerację, zwiększenie energii oraz siły organizmu. Olimp whey protein complex zalecany jest profesjonalistom. Zaleca się od jednej do trzech porcji na dzień, pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem. Produkt jest świetnie przyswajalny. Jest kilka wersji smakowych.

Comments are closed.